Dr Paweł Radło jest ortopedą, specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa.
Oferuje pacjentom pełny zakres leczenia, od kinezyterapii (jest certyfikowanym terapeutą metody McKenziego), blokad terapeutycznych i diagnostycznych, po leczenie operacyjne. Działa zgodnie z przekonaniem, że u każdego pacjenta istnieje możliwość eliminacji bądź zmniejszenia bólu. Precyzyjna diagnoza oraz indywidualnie dobrane leczenie to najważniejsze na co zwraca uwagę u swoich pacjentów. Jego zawodową pasją pozostaje chirurgia kręgosłupa.
Zainteresowania zawodowe to:
Kręgosłup lędźwiowy: dyskopatia, wąski kanał kręgowy, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, stenoza i degeneracyjne deformacje kręgosłupa, kręgozmyk, zapalenia kręgosłupa.
Skrzywienia kręgosłupa: skolioza idiopatyczna, skoliozy wtórne i wrodzone, skoliozy degeneracyjne u dorosłych, zaburzenia balansu strzałkowego. Złamania i nowotwory kręgosłupa: stabilizacje, resekcje en-block.
Droga zawodowa:
Dr Paweł Radło jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2002 r. współpracuje z Uniwersyteckim Szpitalem Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Zakopanem, a od 2007 r. pełni funkcję asystenta w Katedrze i Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 r. jest certyfikowanym terapeutą Instytutu McKenzie. Specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskał w 2009 r. Jest autorem wielu publikacji naukowych. W roku 2016 obronił pracę doktorską pod tytułem: „Choroba zwyrodnieniowa dolnego odcinka kręgosłupa lędźwiowego: porównanie krótkoodcinkowych metod operacyjnych.”