Szpital Ortopedicum w Grupie LUX MED

Umowa, na mocy której ośrodek Ortopedicum stał się częścią Grupy, została podpisana
10 czerwca 2024 r. Ortopedicum to już 16. szpital w Polsce działający w ramach struktur LUX MED.

„Jestem przekonana, że czeka nas dobra współpraca, skupiona na dalszym rozwoju szpitala, obejmując m.in. działania skierowane na zapewnienie jeszcze lepszego dostępu do Ubezpieczenia Szpitalnego LUX MED – Pełna Opieka. Przed nami wiele ciekawych wyzwań i możliwości. Zespół szpitala witam serdecznie w rodzinie Grupy LUX MED.” – poinformowała Anna Rulkiewicz, Prezeska Grupy LUX MED.

„Dynamiczny rozwój szpitala i bardzo dobre rezultaty medyczne pozwoliły Ortopedicum na wypracowanie znaczącej pozycji w zakresie alloplastyki biodra i kolana nie tylko w Małopolsce, ale i w skali kraju. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości Ortopedicum będzie mogło rozwijać wysokie standardy leczenia w ramach sieci LUX MED. Zespołowi Ortopedicum dziękujemy za wieloletnie, doskonałe zaangażowanie i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów” – podkreślił zarząd Aesculap Chifa, dotychczasowy właściciel Szpitala Ortopedicum.

Przejęcie szpitala Ortopedicum to kolejna akwizycja firmy LUX MED w obszarze szpitalnictwa na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy.