A.Z.M. MEDICAL

Home  A.Z.M. MEDICAL

 A.Z.M. MEDICAL to sklep medyczny, zaopatrzony w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny oraz wyroby medyczne. Działamy z myślą o tym, by leczenie było jak najprostsze i najefektywniejsze, zarówno dla lekarzy, jak i dla samych pacjentów.

W bogatej ofercie każdego sklepu medycznego znajdują się m. in. ortezy (w tym pooperacyjne), pończochy przeciwzakrzepowe, kule oraz sprzęt wspomagający rehabilitację.  Są one dostępne w różnych rozmiarach, co ułatwia pacjentom dobór najlepiej dopasowanej opcji.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz kompleksową pomoc przy doborze sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Indywidualne podejście do pacjenta, doradztwo fizjoterapeutów, pomoc w uzyskaniu refundacji z NFZ, życzliwość – nasz sklep medyczny zapewnia wymienione korzyści. To one wyróżniają nas na tle innych firm z branży medycznej.

W naszych sklepach medycznych ze sprzętem rehabilitacyjnym i ortopedycznym dbamy o profilaktykę, oferując m.in wysokiej klasy wkładki ortopedyczne, dobierane indywidualnie do schorzeń i potrzeb pacjenta

Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie znajdują się aktualne promocje i nowości dostępne w sklepach należących do naszej sieci www.facebook.com/AZMMEDICAL.

 

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 9.00 – 17.00
tel. 734 179 843

Serdecznie zapraszamy!