Ortopedicum

Nowoczesna ortopedia i rehabilitacja w Krakowie

Home REHABILITACJA PROGRAMY AUTORSKIE

Żyję zdrowo – jestem zdrowy

 

Treningi, masaże, czyli jak szybko wrócić po kontuzji do pełnosprawności.

Program „Żyję zdrowo – jestem zdrowy” to indywidualny, kompleksowy program rehabilitacji, który łączy w sobie indywidualnie dobrane ćwiczenia oraz masaże. Jest dobrym rozwiązaniem
dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje ciało i ducha. Indywidualnie dobierany schemat postępowania pozwala każdemu na uczestnictwo w programie.

Zdrowy kręgosłup

 

Dyskopatia, bóle kręgosłupa lub karku, drętwienie rąk, rwa kulszowa… czy któryś z tych problemów dotyczy Ciebie? Długa praca przed komputerem, jazda samochodem, noszenie ciężkich zakupów to tylko jedne z nielicznych czynników, które negatywnie wpływają na Twój kręgosłup. W konsekwencji ból coraz częściej dokucza w ciągu dnia, nierzadko też w nocy.

Gimnastyka korekcyjna dla dzieci

 

W trosce o zdrowie Państwa dzieci zapraszamy na gimnastykę korekcyjną. Rehabilitacja zazwyczaj kojarzy się z przykrym obowiązkiem. Bardzo często dzieci w wieku szkolnym nie rozumieją, że ćwiczenia pomagają im odpowiednio się rozwijać.

Turnusy rehabilitacyjne

 

Oferujemy Państwu pobyt na turnusie rehabilitacyjnym (jak w sanatorium), którego celem jest przywrócenie sprawności, ograniczonej w wyniku choroby narządu ruchu.