Rehabilitacja dla pacjentów po przebytym Covid-19

W trosce o Państwa zdrowie

Szpital Ortopedicum oferuje rehabilitację dla pacjentów po przebytym Covid-19

Jeśli przebyliście Państwo infekcję COVID-19, pojawiły się problemy ze sprawnością oddechowąPaństwa kondycja jest słabsza niż dotychczas a organizm domaga się regeneracji i poprawienia odporności, zapraszamy do Szpitala Ortopedicum na specjalny program rehabilitacyjny. Zespół fizjoterapeutów Szpitala pomoże Państwu zwalczyć dolegliwości jak m.in.: przewlekłe zmęczenie, spadek wydolności oddechowej i krążeniowej, obniżenie nastroju, pogorszenie pamięci i koncentracji, zaburzenie koordynacji.

Prowadzone badania dowodzą doxycycline online , że właściwie dobrana rehabilitacja ma bardzo dobry wpływ na zdrowie pacjentów po przebytej infekcji Covid-19. Rehabilitacja poprawia wydolność wysiłkową i krążeniową, sprawność oddechową, siłę mięśni, zmniejsza uczucie ogólnego zmęczenia, niweluje stany lękowe i depresyjne.

 Program rehabilitacji dla pacjentów po infekcji Covid-19 zostanie dobrany indywidualnie do stanu zdrowia pacjenta. Rehabilitacja będzie zawierała: konsultację fizjoterapeutyczną, zabiegi z zakresu fizykoterapii, terapii manualnej, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia zwiększające wydolność i wytrzymałość, terapię z psychologiem (redukcja stresu) oraz terapeutą zajęciowym (poprawa procesów poznawczych). Intensywność i rodzaj zabiegów zawsze dostosujemy do potrzeb pacjenta.

Szpital Ortopedicum oferuje również dla pacjentów po przebytej infekcji Covid-19 zdalne zajęcia z rehabilitantem, które będą odbywały się w małych grupach /maksymalnie do 5 osób/ w odstępach tygodniowych.

W przypadku pytań oraz w celu ustalenia terminu terapii nasi fizjoterapeuci chętnie udzielą Państwu odpowiedzi pod nr tel. 123004841, kom. 784 659 614 lub bezpośrednio w Szpitalu Ortopedicum.

Serdecznie Państwa zapraszamy!