Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta

Home Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta

Szanowni Państwo,

 

zadaniem Pełnomocnika ds. Praw Pacjenta Szpitala Ortopedicum jest zapewnienie Pacjentom pomocy w dostępie do informacji, monitoring przestrzegania praw Pacjenta oraz wyjaśnianie wszelkich zastrzeżeń dotyczących jakości świadczeń realizowanych w naszej placówce.

 

Każde Państwa zgłoszenie zostanie przeanalizowane pod kątem zgodności z obowiązującymi w Ortopedicum procedurami, standardami i regulaminem zgłaszania i rozpatrywania skarg i reklamacji w zakresie świadczeń zdrowotnych udzielanych przez naszą placówkę.

 

Prosimy o skorzystanie z następującego formularza:

Napisz do Pełnomocnika ds. Praw Pacjenta

Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta

Zofia Luranc

e-mail: pełnomocnik.prawpacjenta@ortopedicum.pl

Wpisując dane osobowe do formularza kontaktowego powyżej wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Ortopedicum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Koło Strzelnicy 3, w celu zapewnia skutecznej komunikacji, w tym otrzymania odpowiedzi na zadane pytania i zgłoszone wnioski. Zgodę może Pani/Pan wycofać w dowolnym momencie bez podania przyczyny, przy czym przetwarzanie, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem pozostaje zgodne prawem.

W celu odwołania zgody prosimy o informację np. za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego powyżej.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Ortopedicum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Koło Strzelnicy 3, 30-219 Kraków. Więcej informacji znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności Ortopedicum Sp. z o.o. – zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią.