Krakowskie Centrum Leczenia Otyłości

KRAKOWSKIE CENTRUM LECZENIA OTYŁOŚCI w Szpitalu Ortopedicum w Krakowie

Otyłość staje się coraz większym wyzwaniem. Zgodnie z najnowszymi badaniami trzech na pięciu dorosłych Polaków ma nadwagę, a jeden na czterech zmaga się z problemem otyłości. Krakowskie Centrum Leczenia Otyłości w Szpitalu Ortopedicum w Krakowie odpowiada na to wyzwanie.

Z myślą o potrzebach pacjentów nasz zespół specjalistów zapewnia kompleksową i wielokierunkową opiekę oraz wsparcie na każdym etapie leczenia.

Leczenie otyłości w Szpitalu Ortopedicum w specjalnym programie opieramy na konsultacjach specjalistów z wielu dziedzin: lekarza internisty, psychologa, dietetyka, fizjoterapeuty oraz bariatry.

Indywidualne podejście do pacjenta oznacza indywidualny program leczenia otyłości dostosowany do potrzeb każdego pacjenta.

W Szpitalu Ortopedicum dbamy o pacjenta w sposób całościowy. Nie poprzestajemy na jednorazowej konsultacji lub zabiegu. Leczenie otyłości rozpoczynamy od wnikliwej diagnostyki, dobrania odpowiedniej metody odchudzania, zapewniając naszym pacjentom wsparcie psychologiczne, dobór odpowiedniej fizjoterapii i pomoc w zmianie trybu życia.

Proces leczenia przebiega w atmosferze zaufania, troski i szacunku dla pacjenta.

Co obejmuje program?

Spotkania z lekarzem internistą – rozpoznanie, diagnostyka
Wizyty u dietetyka
Terapia indywidualna i grupowa z fizjoterapeutą
Konsultacje z psychologiem
Edukacyjne spotkania grupowe

 

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Zapraszamy na konsultacje, umów się już dzisiaj!

Krakowskie Centrum Leczenia Otyłości
Ortopedicum sp. z o.o.
ul. Koło Strzelnicy 3, 30-219 Kraków
tel. +48 12 425 38 51
tel. +48 12 370 87 55
Tel. kom. +48 784 659 614